Make up time

Czy to możliwe żeby złapać anginę w maju?! Tragicznie się czuję, przeleżałam prawie cały dzień.. Na prawo konstytucyjne też nie mam siły patrzeć więc dodam post z makijażem, który jakiś czas temu robiłam Kasi (jest najbardziej wytrwałą modelką, wytrzymuje dłubanie pędzlami po oczach i podkręcanie rzęs zalotką, bez marudzenia)

Malu malu nad zalewem :)

Nie umiem zmusić mojego aparatu do dobrego łapania kolorów, udało mi się zrobić tylko takie fotki. 

Twarz:

1. Koniecznie baza pod podkład jako fundament trwałego makijażu - Gosh Velvet Touch Foundation Primer
2. Podkład Clean Makeup by Covergirl aplikujemy pędzlem do podkładu, ja używam płaskiego z Revlona
3. Korektor - mix z KOBO, zielony na zaczerwienienia, razem z fioletowym na wypryski. Korektor pod oczy- Maybelline PureMineral nr 02 Natural. Najważniejsza rzecz- bardzo dokładnie i wytrwale wklepać korektor, musi połączyć się z podkładem. Ważne jest żeby nie przesadzić z podkładem, jeśli użyjemy za dużo  twarz będzie wyglądać bardzo ciężko, nienaturalnie, itp. Wiadomo że podkład nie zakryje wszystkich niedoskonałości, nie ważne jak dużo go nałożymy. Od tego jest korektor, jest w bardziej skondensowanej formie przez co ma większe właściwości kryjące.
4. Buzię matujemy i wykańczamy pudrem KOBO Matt Powder, dla uzyskania mega krycia aplikujemy puder puszkiem delikatnie przyciskając go do twarzy- utrzyma na miejscu korektor i stopi go z podkładem. Pędzlem strzepujemy nadmiar kosmetyku, i łączymy wszystkie warstwy razem - pędzel do pudru Inglot 1SS

Brwi: 

Wypełniamy brwi cieniem, ja używam delikatnego brązu z KOBO w kolorze Cafe Latte. Pędzelek Maestro nr 640 rozmiar 4.


Oczy:

1. Baza pod cienie KOBO, sprawdza się idealnie i b dobrze trzyma cienie cały dzień, jest tańsza niż ta z Artdeco a równie dobra.


2. Na całą powiekę płaskim pędzlem nakładamy cielisty matowy cień żeby wyrównać koloryt, użyłam tego samego co do brwi, w kącikach i na łuk brwiowy nakładamy jasny matowy cień KOBO Mono EyeShadow w kolorze Almond. 3. W załamaniu powieki pędzlem kulką (Maestro nr 410 rozmiar 6) nakładamy brązowy błyszczący cień- KOBO Fashion EyeShadow w kolorze Bronze. Rozcieramy pędzlem puchaczem- Inglot 6SS. 


4.W centralnej części powieki i przy dolnej lini rzęs aplikujemy płaskim pędzlem błyszczący metaliczny cień KOBO w kolorze Golden Rose ( jest różowy a rzeczywistości jednak to cień metaliczny mieniący się na mnóstwo złotych kolorów). Jest trochę ciężki w aplikacji więc trzeba "dociskać" go do powieki. Rozcieramy wszystkie warstwy koloru puchaczem. 5. Rysyjemy kreskę czarnym eyelinerem lub kredką ( Extra Intense Liquid Pencil Eyeliner L'oreal) Utrwalamy i delikatnie rozcieramy kreskę czarnym cieniem do powiek (Multi Effect Eyeshadow Manhattan), nie musi być idealnie prosta. 


6. Podkręcamy rzęsy, tuszujemy (rewelacyjny tusz z Oriflame Wonder Lash Intense Mascara)  


7. Na koniec modelujemy twarz bronzerem ( Sun Club Essence), rozświetlacz aplikujemy na szczyt kości policzkowych ( Sensique Perełki Rozświetlające). Pędzle: Inglot 3P i Gotta B Urban. Róż na policzki  (Wibo) i neutralny błyszczyk ( NYC)


Gotowe!!!

1 komentarz:

Dziękujemy gorąco wszystkim i każdemu z osobna za komentarze! :)